Mikropluošto sofos valymas.

Mikropluošto sofos valymas. Valymo būdas kurį slepia profesionalai

Mikropluošto audinys yra pagamintas iš polisterio ir nailono pluošto, kuris yra net 100 kartų plonesnis nei žmogaus plaukas. Dėl to, šis audinys savo išvaizda labai panašus i zomšą ar odą. Kadangi mikropluoštas yra patvarus ir gerai atstumia vandenį jis yra plačiai naudojamas ir baldų gamyboje. Nors baldų gamintojai ir pardavėjai teigia, kad šie baldai yra beveik nejautrūs dėmėms ir yra nesunaikinami, tačiau, tai nėra visiškai tiesa! Šiandien Jums papasakosime kaip atrodo mikropluošto sofos valymas kurį naudoja valymo profesionalai.

 Dažnas, namuose turintis mikropluošto sofą susiduria su viena ir ta pačia problema, tai – dėmių valymas. Šio audinio negalima valyti naudojant įprastas priemones (muilą ir vandenį), nes toks valymas dažniausiai baigiasi ant sofos atsiradusiom naujomis “vandens dėmėmis”.

 Paskutiniu metu sulaukiame nemažai klausimų, kaip valyti dėmes atsiradusias ant mikropluošto sofos, kokias priemones naudoti ir ar tai padaryti nepažeidus audinio struktūros yra įmanoma?

Mikropluošto sofos valymas. Prieš 1  Mikropluošto sofos valymas. Prieš 2

 Taip! Atkurti buvusią mikropluošto išvaizdą ir sugrąžinti Jūsų baldui prarastą šlovę – įmanoma! Ir tai padaryti yra visiškai nesunku.

 Tam Jums prireiks: Buteliuko su purškiamu antgaliu, šepetėlio, kempinėlės, spirito.

pedantas mikropluosto sofa 8 pedantas mikropluosto sofa10 pedantas mikropluosto sofa9

 *Naudokite baltos spalvos kempinėlę ir šepetėlį baltais šeriais. Taip Jūs apsidrausite, jog valydami sofą jos neišdažysite.

 Supilkite spiritą į buteliuką ir tolygiai purškite ant nešvarių vietų. Žinau, tai gali nuskambėti keistai, tačiau nesijaudinkite, alkoholis garuoja daug greičiau nei vanduo, todėl jis nepaliks jokių vandens žymių.

pedantas mikropluosto sofa

 Toliau, paimkite kempinėlę ir pradėkite trinti vietą, kurią ką tik išpurškėte spiritu. Nebijokite į darbą įjunkti visus raumenis ir trinkite stipriai. Jūs pamatysite kaip kempinėlė pradeda sugerti nešvarumus. Jei kempinėlė pasidarys labai purvina ir Jums dar bus likę valyti keletą nešvarių vietų – pakeiskite ją švaria.

mikropluosto sluoste

Išvalytoms vietoms leiskite pilnai išdžiūti. Išdžiuvę jos gali atrodyti šiek tiek tamsesnės ir šiurkščios.

Nesijaudinkite! Tam mes ir turime šepetėlį!

Kai sofa bus visiškai sausa, paimkite šepetėlį ir sukamaisiais judesiais trinkite išvalytas vietas.

pedantas mikropluosto sofa 4

 Štai ir viskas. Tikiuosi šis straipsnis Jums buvo įdomus ir naudingas. Jei turite kokių nors klausimų ar komentarų – rašykite apačioje po straipsniu, mielai į juos atsakysime.

 Reikalingas profesionalus minkštų baldų valymas ar konsultacija? Kreipkitės tiesiai į mus.

Pasidalink žiniomis!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0