Giluminis Čiužinių Valymas

Miegodami praleidžiame trečdalį gyvenimo, miego kokybė turi didelę įtaką sveikatai, todėl namų lovos jaukumas ir malonus atsipalaidavimas po darbo dienos – būtinybė kiekvienam. Dažnai daug dėmesio ir laiko skiriame patogaus čiužinio pasirinkimui, investuojame nemažą sumą pinigų, tačiau vėliau pamirštame juo rūpintis ir laikui bėgant jis praranda savo pirminę išvaizdą ir gerąsias savybes. Be to neprižiūrint čiužinio ilgainiui gali atsirasti nemalonus kvapas ar pradėti kankinti alerginės reakcijos.

Jei Jūsų čiužinys yra senesnis nei vieneri metai, didelė tikimybė, kad jame bus apsigyvenę įvairūs kenksmingi organizmai. Čiužiniuose kaupiasi įvairūs mikroorganizmai, alergenai ir kiti nešvarumai (dulkių erkutės, žiedadulkės, negyvos odos ląstelės, purvo, smėlio ir kt.), kurie gali sukelti įvairias alergijas, kvėpavimo takų ligas. Susikaupę dulkės ar erkutės gali ypatingai pakenkti mažamečiams vaikams. Neprižiūrint ir reaguliariai nevalant, čiužiniai šias atliekas kaupia metų metais. Valant įprastais dulkių siurbliais šie nešvarumai nėra pašalinami iš gilesnių audinio sluoksnių.

Tyrimai rodo, kad daugiau nei 30 proc. visų alerginių susirgimų Lietuvoje sukelia būtent dulkių erkutės. Nuolat varvanti nosis, nosies niežulys, čiaudulys ar netikėti dusulio priepuoliai – tai pirmieji nemalonūs požymiai, kurie įspėja apie galimai prasidėjusią alerginę reakciją. Tinkamai neįvertinus šių simptomų ir laiku nesikreipus į medikus, jie gali tapti rimtų alerginių ligų – astmos arba rinito, dar kitaip žinomo kaip alerginė sloga, – priežastimi. Be to, laiku nesiimant veiksmų galite sulaukti ir žymiai piktesnių kenkėjų draugijos – patalinės blakės ar utėlės. Mūsų profesionalai, naudodami tik profesionaliam valymui skirtas organinės kilmės savaime biologiškai suyrančias priemones, pasirūpins, kad jūsų čiužinys būtų ne tik švarus, bet ir nekenksmingas!

Atlikdami valymo darbus naudojame firmos „Kiilto“ sertitifikuotas organinės kilmės valymo priemones ir „Santoemma“ valymo įrangą, kuri nežaloja valomų paviršių, atitinka higienos, aplinkos apsaugos reikalavimus ir užtikrina maksimalią valymo jėgą ir trumpą džiūvimo laiką. Čiužinių valymas atliekamas atvykus pas klientą.

Giluminis čiužinių valymas

Pašalina giliai esantį purvą ir nešvarumus
Sunaikina čiužinyje gyvenančias dulkių erkutes bei bakterijas
Gerina miego kokybę
Atnaujina čiužinį ir palieka jį gaivų bei švarų
Čiužinys yra impregnuojamas, taip jis nesugeria į save nešvarumų
Prailgina čiužinio naudojimo laiką

KAIP MES TAI DAROME

ĮVERTINAMA ČIUŽINIO BŪKLĖ

Nusprendžiama kokių veiksmų bus imamasi valant čiužinį

ATLIEKAMAS SAUSAS VALYMAS

Šaliname dulkių, maisto ir purvo likučius

ČIUŽINYS IŠTRINAMAS ŠAMPŪNU

Valymus atliekame sertifikuotomis organinės kilmės priemonėmis

ATLIEKAMAS GILUMINIS VALYMAS

Karštas vanduo yra įpurškiamas giliai į audinį. Reaguodamas su naudojamomis priemonėmis įsisenėjęs purvas atpalaiduojamas nuo audinio pagrindo. Tuomet galingais siurbliais vanduo su visais nešvarumais yra pašalinamas

SKALAVIMAS

Išvalytas paviršius perplaunamas švariu vandeniu