Odinių Baldų Valymas

Odiniai baldai – viena iš brangiausių ir prabangiausiai atrodančių investicijų namuose, todėl juos įsigydami dažnai tikimės, jog jie tarnaus ilgą laiką, nereikalaus ypatingos priežiūros, nesipurvins bei lengvai valysis. Tačiau tam, kad kuo ilgiau naudotumėtės odiniais baldais, reikalinga ypatinga priežiūra: dulkių, dėmių ir nešvarumų valymas specialiomis priemonėmis, nestatyti arti šilumos šaltinių, saugoti paviršius nuo saulės šviesos, impregnuoti. Neteisingai pasirinktomis priemonėmis galite negrįžtamai sugadinti odinius baldus.

Odiniai baldai ilgainiui apsineša purvu, įvairiais nešvarumas ir dulkėmis, kurie pasislepia vadinamuose odos tarpeliuose. Tuomet oda tampa kieta, šiurkšti ir nemaloni liesti. Be to susikaupę ir nešalinamos įvairios liekanos taip pat gali sukelti įvairias alergijas, kvėpavimo takų ligas. Tokiais atvejais mes rekomenduoja atlikti profesionalų odos valymą. Mūsų ekspertai, naudodami tik profesionaliam valymui skirtas organinės kilmės savaime biologiškai suyrančias priemones, pasirūpins, kad jūsų odinis baldas būtų ne tik švarus, bet ir nekenksmingas!

Odinių baldų valymas atliekamas dviem etapais: visų pirma vykdomas kruopštus valymas, o vėliau – impregnavimas. Impregnuojant baldo paviršių jis padengiamas specialia apsaugine plėvele, kuri nepraleidžia purvo, drėgmės ir nekeičia audinio spalvos. Tokiu būdu prailginamas baldo gyvavimo laikas. Odinių baldų valymas atliekamas atvykus pas klientą.

Odinių baldų valymas ir impregnavimas

Pašalina giliai esantį purvą ir nešvarumus
Sunaikina odos tarpeliuose gyvenančias bakterijas
Šalina įvairių rūšių dėmes
Atnaujina odą ir palieka ją minkštą bei švarią
Baldas yra impregnuojamas, taip jis tampa lengviau prižiūrimas
Prailgina baldo naudojimo laiką

odiniu baldu valymas ir prieziura

odiniu baldu valymas

KAIP MES TAI DAROME

ĮVERTINAMA BALDO BŪKLĖ

Nusprendžiama kokių veiksmų bus imamasi valant baldą

ATLIEKAMAS SAUSAS VALYMAS

Šaliname dulkių, maisto ir purvo likučius

KRUOPŠTUS BALDO VALYMAS

Naudodami atitinkamas priemones išvalome net ir mažiausius odinių baldų plyšelius

IMPREGNAVIMAS

Atliekamas krupštus baldo impregnavimas organinės kilmės priemonėmis