mikrobangu krosnelės valymas

Mikrobangų krosnelės valymas su citrina

Jūs vis atidėliojate mikrobangų krosnelės valymą, nes nežinote kaip tai padaryti, o gal tiesiog nenorite naudoti siūlomų cheminių valymo priemonių ten kur šildote maistą? Mikrobangų krosnelės valymas neturi būti sunki ir varginanti užduotis. Šis paprastas triukas su citrina Jums padės išlaikyti mikrobangų krosnelę švarią įdedant minimaliai pastangų!

mikrobangu krosnelės valymas
Jums reikės:

citrinos

Nedidelio indo kurį galima naudoti mikrobangų krosnelėje

Sauso skudurėlio

Puodelio vandens

 

mikrobangu krosneles valymas  Veiksmai:

1. Įpilame vandens į pasirinktą indą. Perpjauname citriną pusiau ir išspaudžiame sultis į indą su vandeniu. Išspaustų citrinos puselių neišmetame, o įdedame į tą patį indą su vandeniu.

 

 

 

 

mikrobangu krosneles valymas
2. Indą su citrina ir vandeniu įdedame į mikrobangų krosnelę ir nustatę ant didžiausio galingumo įjungiame 3 minutėms. Per tiek laiko vanduo turėtų užvirti.

Paliekame 5 minutėms. Neatidarykite mikrobangų krosnelės 5 minutes. Susidarę garai privers pridžiūvusius maisto likučius atsikabinti nuo paviršiaus.

 

geras mikrobangu krosneles valymas  3. Išvalome. Atsargiai išimame indą (gali būti įkaitęs) ir sausu skudurėliu pradedame valyti nuo viršaus į apačią. Nepamirškite nuvalyti durelių!

4. Jeigu išvalius mikrobangų krosnelę liko prikepusių nešvarumų, juos valome taip: pamirkome skudurėlio kraštą į citrinos ir vandens mišinį ir triname pridžiūvusius nešvarumus.

Šis paprastas, greitas ir natūralus valymo būdas nepaliks abejingos nei vienos namų šeimininkė!

Pasidalink žiniomis!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0