dulkiu erkutes bakterijos pelesis

Kas kaltas dėl blogos nuotaikos namuose?

Kenčiate nuo įvairių veiksnių kurie neleidžia jums gerai jaustis namuose?   Knarkimas, astma, alergija, atrodytų iš niekur prasidėjęs bėrimas, perštinčios akys. Grįžus namo staiga sugenda nuotaika, nuolat pykstatės su kitais šeimos nariais, vaikai varo iš proto, nėra jėgų ką nors daryti.

Štai 3 pagrindinės priežastys sukeliančios įvairius sveikatos sutrikimus, nuotaikos pokyčius ir neleidžiančios jums atsipalaiduoti bei gerai jaustis namuose:

Dulkių erkutės
dulkiu erkutes

Daugelis namų yra užkrėsti dulkių erkutėmis, tačiau dauguma to net nežino, nes jos yra mikroskopinio dydžio ir plika akimi nematos. Pačios dulkių erkutės nėra alergenai, tačiau jų paliekamos išmatos ir kūno fragmentai – yra.      Dėl šių dalelių mikroskopinio dydžio, jos lengvai patenka į mūsų kvėpavimo takus, taip tik dar labiau pabloginančios alergijų sukeltas pasėkmes.

Bakterijos

Pelesis

Purvinas kilimas slepia ne vien kasdienį purvą ir dulkes, tai ir gyvūnų pleiskanos, maisto likučiai, švino dalelės. Yrant ir jungiantis šiems nešvarumams kilime susidaro nuodingos dujos ir kilimas pasidaro ideali terpė augti bei daugints įvairioms bakterijoms. Turbūt esat pastebėję, kad siurbiant kilimą kartais atsiranda nemalonus kvapas, taip yra todėl, kad sujudinus kilimą tos dujos pradeda kilti į viršų ir nuodija jūsų namų orą, ko pasekoje maži vaikai suserga įvairiom alergijom, gali atsirasti odos bėrimai ir kvėpavimo takų problemos.

Pelėsis

Pelesis

Namuose kur drėgmės lygis yra padėdėjęs, gali pradėti veistis pelėsis. Pirmiausiai, tai pasireiškia ne kur nors matomose vietose, pavyzdžiui ant sienos ar po palange, o ant jūsų kilimų ir baldų apmušalų, ko pasekoje pradeda po truputį plisti ir į kitas kambario vietas. Daugelis to net nepastebi, nes vaiksčiojant, siurbiant ar sėdint pelėsis įspaudžiamas giliai į audinį. Atsižvelgiant kaip dažnai jūs valote savo kilimus ir baldus, pelėsio plitimą galima nesunkiai sustabdyti ir jį pašalinti. Per ilgai tai ignoruojant, gali atsirasti įvairūs sveikatos sutrikimai.

Taigi, šie maži, plika akimi nematomi veiksniai, stipriai įtakoja mūsų gyvenimą, sukeldami įvairias sveikatos problemas, ko pasekoje mes tampame irzlūs, susikaustę, nervuoti ir negalime gerai jaustis savo namuose.

Kad išvengtumėte šių nepageidaujamų veiksnių, siurbkite kilimus bent 3 kartus per savaitę, ir bent kartą metuose reikalingas profesionalus baldų ir kilimų valymas.

Profesionalias valymo paslaugas teikiančios įmonės naudoja techniką, vadinamą „Karšto vandens įpurškimu“ kai naudojamas aukštos temperatūros vanduo su specialiomis priemonėmis. Taip nužudomos dulkių erkutės, palėsis ir kiti parazitai, o galingais siurbliais pašalinami iš kilimų ir baldų.

Pasidalink žiniomis!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0