reguliarus kilimu valymas

Iliustracija, kodėl reikalingas reguliarus kilimų valymas

Ar žinojai, jog kilimas savyje gali sukaupti purvo kiekį sveriantį net iki 4 kartų savo svorio? Kilimai puikiai traukia įvairių rūšių purvą kartu su dulkių erkutėm, gyvūnų plaukais, negyvos odos ląstelėm, dulkėm, vabzdžių išmatom, bakterijom, pelėsiu, įvairiais alergenais. Tiems kas kenčia nuo įvairių aplinkos alergijų, tai gali sukelti rimtų sveikatos sutrikimų, todėl reguliarus kilimų valymas yra būtinas.

Labai svarbu kilimus valyti reguliariai. Nors kilimus siurbti rekomenduojama kas 1-2 savaites, to negana. Taip pat yra būtinas profesionalus kilimų valymas, tam, kad užtikrintumėte, jog visi anksčiau paminėti nešvarumai ir alergenai, yra pašalinami iš kilimo.

Jei namuose yra vaikų ar naminių gyvūnų, reguliariai atliekamas profesionalus kilimų valymas yra  dar svarbesnis. Maži vaikai dažnai ropoja ir žaidžia ant grindų. Taip jie kontaktuoja su kilime esančiais mikrobais ir nešvarumais.

Tam, kad užtikrintumėte visų šeimos narių ir augintinių sveikatą, Australijoje esantis kilimų institutas, rekomenduoja giluminį kilimų valymą atlikti kas 12-18 mėnesių.

reguliarus kilimu valymas iliustracija

Pasidalink žiniomis!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0