Langų valymas

Langų valymas  atliekamas naudojant profesionalias, sertifikuotas priemones. Mūsų komanda užtikrina 100% darbų kokybę. Išorinių ir vidinių langų valymas atliekamas su vokiška profesionalia UNGER įranga, kuri nepalieka dryžių ant stiklo paviršiaus, taip pat nesubraižo stiklo. Valant langus mūsų darbuotojai rūpinasi šalia esančia aplinka. Taip pat mes plauname stiklines vitrinas ir stiklo pertvaras. Valymo kaina svyruoja 1-2 €/m2, o galutinė kaina priklauso nuo valomo ploto, valymo sudėtingumo ar užterštumo. Paslaugos atliekamos Vilniuje ir Kaune.

Langų valymo darbai

Švariai nuvalomi langų rėmai

Guma nubraukiamas stiklas

Mikropluošto šluostėmis sausinamas stiklas

Nepaliekama purvo likučių

Valymas iš vidaus ir išorės


langu valymas

Langų valymo paslaugos

Ieškote sprendimų, kaip švariai nuvalyti langus? O gal visko patiems ir nebūtina žinoti. Štai keletas priežasčių, kodėl profesionalūs langų valytojai gali efektyviau atlikti šį darbą.

  • Itin ilgai ant lango esantis purvas ar nešvarumai gali būti itin sunkiai pašalinami. Todėl naudojant profesionalias ir aukščiausios kokybės langų valymo priemones daug lengviau susidoroti su tokiomis dėmėmis.
  • Norint pasiekti kokybiškiausią rezultatą, langų valymo darbai turi būti atliekami vadovaujantis tam tikromis taisykėmis, kurias būtina išmanyti. Pavyzdžiui, būtina žinoti, kokia diena tinkamiausia langų valymui: stiprus vėjas, krituliai ar ryškiai šviečianti saulė tikrai ne patys geriausi šių darbų šalininkai. Tuo metu ant langų itin stipriai gali kibti dulkės ir purvas.
  • Mūsų darbo laikas lankstus, todėl turite galimybę mus išsikviesti Jums patogiu laiku.
  • Siekiant išvengti itin stiprių nešvarumų, reguliarus stiklo valymas bei priežiūra suteikia galimybę mėgautis kokybišku vaizdu per langą daug ilgiau ir paprasčiau.
  • Mums nesudėtinga pasiekti ir sunkiai iš lauko pusės prieinamas vietas. Išanalizavę esamą situaciją, saugiai langams valyti galime pasinaudoti bokšteliu ar kopėčiomis.

Papildomai atliekame vitrinų, stiklinių vyrių valymą. Taip pat vykdome stiklinių pertvarų valymą. Bet kada galime pakonsultuoti iškilusiais klausimais. Juk ne mitas, kad užtikrinti langų švarą, tai yra viena iš sudėtingiausių užduočių namų ruošoje.

Langų valymo paslaugas atliekame itin sąžiningai bei kruopščiai. Ilgametė patirtis ir daug patenkintų klientų leidžia Jums visiškai mumis pasitikėti. Drąsiai galite palikti pačius sudėtingiausius valymo darbus, susijusius su langais. Juk Jūsų langai ir jų blizgezys – tai mūsų darbas! Užsisakykite valymo paslaugas jau šiandien ir džiaukitės laisvu laiku su artimaisiais.

Langų valymo kaina

Darbų kaina priklauso nuo tam tikrų aplinkybių: kaip sudėtinga langą pasiekti, kokia lango būklė, koks purvo lygis ir pan. Įprastai darbų kaina yra 0,8 – 2 eurai / kv. m.

Mes Jums Garantuojame


KONSULTACIJA

Suteiksime konsultaciją dėl naudojamų valymo priemonių ir valymo būdų

PINIGŲ GRĄŽINIMO GARANTIJA

Jei likote nepatenkinti mūsų suteiktomis paslaugomis, grąžinsime sumokėtus pinigus

NEŠVARUMŲ VALYMAS

KiekvienU nešvarumu pasirūpinsime individualiai

ORGANINIŲ PRIEMONIŲ NAUDOJIMAS

Valymus atliekame sertifikuotomis organinės kilmės priemonėmis

ATVYKIMAS JUMS PATOGIU LAIKU

Dirbame 7-20 val.

PROFESIONALŪS IR DRAUGIŠKI SPECIALISTAI

Valymus atliks draugiški ir savo darbą išmanantys specialistai

Langų valymas atliekamas Vilniuje ir Kaune.

 

2022 Metais Mes:

išvalėme Daugiau nei
0
Langų
Kvadratinių metrų
0
langų
Aplankėme virš
0
Laimingų šeimų

Langų valymo atsiliepimai

Pavyko greitai susitarti, langus valo kokybiškai, profesionaliai ir tvarkingai.Jurga

Parašykite Mums

Vardas

El. paštas

Klausimas / užsakymas